levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe
Прес-центр штабу АТО: 8.02 зафіксовано 25 обстрілів . Карта на 9.02  За минувшие сутки украинские позиции обстреляли 82 раза. Потерь среди наших военных нет.

Российские наблюдатели ОБСЕ, которые работают на Донбассе, всячески помогают оккупационным войскам вовремя спрятать места расположения вооружения, которое запрещено минскими соглашениями, а также техники.  Во время инспекции, которую проводят мониторы ОБСЕ, российские представители говорят, когда необходимо прекратить обстрелы ВСУ и населенных пунктов.

Киев не сможет возобновить социальные выплаты на неподконтрольных ему территориях Донбасса, пока не будут выполнены первые семь пунктов минских соглашений.
 в прошлом году СБУ обнаружила 460 тысяч человек, которые получали выплаты как внутренне перемещенные лица, но ни разу не пересекали линию размежевания. После проведенной верификации 160 тысяч так и не идентифицировали.

Беженцы из Авдеевки

США не намерены отменять антироссийские санкции по Крыму -  пока Россия не покинет Крым, об этих санкциях речь не идет

информация о генерал-майоре РФ, подозреваемом в деле о MH17

 нравится нам Порох или нет, но Пуйло ведет против него кампанию. ЕМУ он не нравится! Значит, хорошие сапоги... Не поддерживаем кампанию Пуйла

"Киевский менеджер, желающий давить в Украине русских танком", оказался примитивным фейком  .  Укропы уже по телефону расстреливают!

Сомнительная оппозиция вывод: не кидаться сразу на жареные новости
Те, кто еще следит за вялыми телодвижениями русской оппозиции под одеялом, и вздрагивает от очередного принуждающего к любви шипения «нумыжебратьев», неоднократно просили «оппозиционеров» РФ вытащить руки из-под одеяла и перейти к открытым действиям. Прибегать к нам с советами, что нам в нашей стране делать, так это они запросто

Отчет ФОНДа
виробів з полартеку на складі більше нема. Усе вивезено на фронт.
шкіряних тактичних рукавичок на складі більше нема. Вивезені на фронт.
теплих рукавичок на складі більше нема. Усе відвезено та видано на фронт.
Хлопці передають вам подяку.
 Допомагайте Швейній сотні

Date: 9 Feb 2017 14:48 (UTC)
From: [personal profile] sposterig
>Российские наблюдатели ОБСЕ.

1) Росіяни складають десь 6% від членів місії. Приблизно так було і в 2015 (http://www.osce.org/uk/ukraine-smm/135571?download=true), і в 2016 (http://www.osce.org/uk/ukraine-smm/245381?download=true). Але в 2015 на додачу до 22 росіян входило 15 її прямих сателитів та/або військових союзників (Сербія, Киргизстан, Білорусь, Вірменія), складаючи разом вже 10% членів місії. В 2016-му аналогічно: до 40 росіян слід додавати 36 сателитів (ті самі плюс Таджикістан), що разом складає майже 11% членів місії. Таким чином, серед "посередників у конфлікті" кожен десятий є представником сторони конфлікту.

2) крім того, в склад місії входять члени країн, які значною мірою залежать від РФ; такі члени місії навряд чи можуть проявити незалежну позицію: Молдова, Азербайджан, Греція, Болгарія.

3) під час власного спілкування зі спостерігачами місії ОБСЄ в 2015-му році (часто їздив з ними у потягах, харчувався в одних з ними ресторанах і жив в одних готелях в Краматорську, Артемівську/Бахмуті, Сіверодонецьку, Маріуполі) я зустрв серед західноєвропейських спостерігачів кількох осіб із ознаками приналежності до лівацьких субкультур, які, на жаль, заражені проросійськими симпатіями. Тим більше варто очікувати проросійської позиції від тих активно налаштованих ліваків, що добровільно поїхали в зону конфлікту як спостерігачі ("Кременецький навів приклад, коли один зі спостерігачів - представник європейської країни, але захищав у Санкт-Петербурзі роботу на тему "Борці за свободу Донбасу" (http://www.unian.ua/war/1718457-rosiyski-ofitseri-v-misiji-obse-tse-kadrovi-spivrobitniki-abo-gru-abo-fsb-ukrajinskiy-general-mayor.htm)

4) в цілому зі спілкування із західноєвропейцями-спостерігачами я зробив висновок, що більшість з них є людьми "low middle class" без певної освіти, кругозору, доходів, статусу і знань про наш регіон (ті, хто мають все це, не вербуються на таку роботу, а для роботи спостерігача жодної кваліфікації не потрібно). Такі люди є, зазвичай, легким об'єктом для вербування і маніпуляцій.

Всі ці категорії людей навряд чи є об'єктивними посередниками і спостерігачами, здатними підтримувати мир в Донбасі. Скоріше вони мають бути об'єктом спостереження з боку наших спецслужб як потенційні чи актуальні агенти впливу РФ. Україна не має ані союзників, ані сателитів, і тому її вплив на місію ОБСЄ мізерний. Тому вона має хоча б (через викриття і розголос) усувати з місії найбільш активних агентів впливу РФ.

Profile

levkonoe: (Default)
levkonoe

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated 24 Oct 2017 00:41
Powered by Dreamwidth Studios